| andrey88 a întrebat:

Am si eu o problema cu un monitor LG de 20 inch. Cand aprind pc-ul imaginea monitorului clipeste timp de cateva minute iar apoi isi revine la normal. Care ar fi problema? Multumesc

4 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Habar n-am. da daca merge si dupa ce face asa e numai binewinking

| Kidda2 a răspuns:

Este din cauza firului din spatele monitorului happy
acela care se baga in priza
asa mi s-a intamplat si mie
dar nu iti face griji dupa ceva timp nu o sa mai faca asa :*

| isabell22 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci.asa am patit si eu, in cateva luni nu o sa se mai aprinda.trb sa-ti iei unul nou.

| isabell22 a răspuns:

Mi-a zis cineva ca sunt de vine cristalele lichide... acum' nu stiu sigur, poate ai noroc sa fie altceva, ceva ce se poate repara