| S†®£p§¦L§ a întrebat:

happy. Am si eu o problema big grin. Am Samsung 3050 si de curand am primit un telefon de la un numar necunoscut. Asa ca l-am pus pe lista apel respingere. Cum il scot de acolo? :-s. Ca de fiecare data cand ma suna cineva, ii respinge apelul. straight face. crying. Ms kisskiss.

Răspuns Câştigător
| simona2010 a răspuns:

Dai la setari si dupa, trebuie sa intri la Setari aplicatie --> apoi la Apelare--> Jurnal apeluri si o sa vezi ca scrie respingere automata. Intri la lista de refuzare si scoti de acolo numarul blocat.

9 răspunsuri:
| simona2010 a răspuns:

Dai la setari si dupa aia si dupa aia dai unde scrie setari aplicatie apoi la apelare si apoi la jurnal apeluri si o sa vezi ca scrie respingere automata si dupa aia dai unde scrie lista refuzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc foarte mult! mi-a fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc pentru ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il dezactivezi lisat de apel respins.
si este gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu am un Samsung B3410 si nu stiam sa scot din lista de respins dar am dat cautare pe net si am vazut cum mersi pentru rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema la un Nokia x6 16gb:-

| Narcis494 a răspuns:

Ms foarte mult ti-as da si eu o funda daca as puteabig grin

| kingcata a răspuns:

Activare respingere apel

Intri in setari

setari aplicatie

apel

toate apelurile

respingere automata

activare pornit

lista respingere-adaugare numar

cautare

agenda telefonica

selectezi nr.dorit

bifeazi si salvare

valabil pentru Samsung S5230

| Dan_Clim_1958 a răspuns:

Setari|Apel|Toate apelurile|Respingere automata|Lista respingere|si acolo stergi numarul(numerele) si gata.