| KatieKatzzz a întrebat:

Am si eu o problema. Deci: vreau sa trimit imagini, video etc. de pe laptop pe telefon(Samsung corby) prin intermediul bluetooth-ului. Cand vreau sa trimit zice ca nu face nu stiu ce legatura. pls help!

1 răspuns:
| andy5589 a răspuns:

Asigura`te ca ai bluetooth`ul activat pe telefon. daca nici asa nu merge.incearca sa cauti cu telefonul laptopul.si sa bagi la fovorite ceva de genu.si sa activezi optiunea sa nu iti mai ceara acordul cand iti trimiti ceva de pe laptop. sper ca ai inteles ceva.bafta