| miha90z a întrebat:

Am si eu o problema. Incerc sa intru pe facebook si nu imi incarca pagina, ramane alba. Am incercat cu mozilla, chrome, opera si nimic. Am sters si cookies din mozilla (caci eu mozilla folosesc cel mai des) si nimic. In rest pe alte site-uri pot intra, doar pe facebook nu straight face ce pot face?

5 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu de acum cateva ore.

| miha90z explică (pentru Sebby):

Mda. se pare ca merge acum laughing am sters cookies si mi-a incarcat pagina. ma rog mi-a aparut chestia aia sa bag mail-ul si parola si am zis sa nu mai bag mail-ul meu si am bagat mail-ul prietenului meu si a mers dupa sa intru si la mine big grin

| Sebby a răspuns (pentru miha90z):

Deci mie de vreo 2 ore imi facea asa si ma umplusem de draci.

| miha90z explică (pentru Sebby):

Mie de 1 ora laughing destul cat sa ma umplu si eu de draci big grin

| Sebby a răspuns:

Vezi ca si.a revenit laughing