| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am si eu o problema la telefon, cand stau pe Youtube, si incerc sa ma uit la un video se pune pe pauza singur, asa face si cand pun muzica din telefon, o fi ceva virus?

6 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Curata-i mufa de la căști

| Daniel2836 a răspuns:

Salut Ciprianccdlcjmrx,
Mi s-a întâmplat și mie această problemă, dar se pare că la mine era praf în mufa aceea în care se introduc căștile. Am curățat cu o pensulă uscată. Poți încerca să faci și tu asta, dacă nu funcționează dă-i un restar din fabrică, dacă nici așa nu funcționează, du-te cu telefonul la un centru IT! Baftă!

| Pietricel a răspuns:

E virus, asa mi-a facut un telefon. Am incercat sa ii si dau reset si nu a mers, deci...

| blond1x a răspuns:

Virus nu este, probabil ți-a intrat praf în mufa de la căști, și face pe acolo contact...

| R3sp3ctt a răspuns:

Posibil sa fie ceva de la mufa de la casti. Daca avea vreun virus iti afecta si celelalte aplicatii nu numai yt

| Christopher_Marian_1990 a răspuns:

Probabil ai o problema cu mufa Jack, praf, impuritati sau o eroare de soft. Curata-l cat poti cu o pensula uscata, daca asta nu merge cauta pe net setarile telefonului tau pentru un restart din fabrica. In caz ca nici una din variante nu raspund la probleme iti sugerez sa cauti un service