| CristinnaF a întrebat:

Am si eu o problema.Ma jucam pe playstation 3 si mi s-a stins brusc ps-ul.Am incercat sa-l reaprind dar nu se mai aprinde desi butonul este rosu, deci intra curent in el.Si pe langa asta am ramas si cu cd-ul in el, nemaiputand sa-l scot.Ma poate ajuta cineva si pe mine, ce ar putea avea? Ce sa-i fac? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si cu PSP-ul meu...
Stiu ca nu e acelasi obiect, dar poate merge ceea ce am facut eu cu PSP-ul meu:
l-am lasat asa pana a ramas fara baterie, iar apoi l-am deschis din nou si a mers!
Nu stiu daca la tine o sa mearga, dar macar incearca!
P.S. Daca nu merge du-te la un service!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arikirinmotoka):

Scuze, intrebarea e veche de 4 ani si totusi nu am putut rezista sa-ti spun cat de idiot esti, PS3ul se alimentaza cu curent, nu-i cu baterie ca la PSP, nu are nicio legatura in mama ma-si de logica nenorocita.

| Scremer a răspuns:

Scoatel din priza si lasa-l asa nu stiu ai putea sa-l lasi o zi si apoi sal bagi poate ca nu stiu cum sa-ti zic dar cred ca are legatura cu curentul si eu am patit asa tot la ps3 daca nu dul la service dar eu dupa ce l-am lasat o zi a mers foarte bine n-am avut treaba bine eu ma cam jucam intens pe el si poate nu stiu sa suprasolicitat nu stiu sigur dar dupa ce l-am scos din priza si l-am lasat a mers

| andyceltare a răspuns:

Du-l la service si stiu aia de acolo ce sa-i faca, macar cd-ul stiu sigur sa-l scoata laughing)))