| nicoleta_7250 a întrebat:

am si eu o problema...mi.am bagat windowsul "windows xp home edition"si nu imi functioneaza internetul, am descarcat niste drivere pentru internet pe un alt calculator apoi le.am bagat pe cardul de la telefon si dupa aceea la mine in calculator si nu merge nici.un driver...va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai fi spus tipul plăci de bază (dacă are adaptorul de rețea integrat) sau al plăcii de rețea, poate ai primi ceea ce ai nevoie.