| andraandraandra a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am cumparat o baterie externa de la e-boda si atunci cand o pun la incarcat nu se aprinde beculetul rosu. Dar cand o las la incarcat si bag in cealalta iesire sa mi l si incarc se aprinde beculetul albastru si se incarca. Cand o scot de la incarcat sa mi incarc telefonul nu l incarca. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Pentru un raspuns cel mai sigur la problema ta este sa contactezi serviciul de asistenta de la e-Boda sau sa te prezinti la magazinul respectiv de unde ati achizitionat produsul!