| alexandra35 a întrebat:

am si eu o problema. nu stiu cum sa imi pun poza pe profil cine ma poate ajuta plzplzplz.

4 răspunsuri:
| Johnny_3038 a răspuns:

Apesi pe editare profil mai jos este selecteaza imaginea apesi pe choose file si iti alegi imaginea din calculatorul tau apoi dai salveaza! Si e tot!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe editare profil si la selecteaza imagine dai browse si cauti o imagine din calculatorul tau, dupa care salveaza profilwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o redimensionezi la marimea 100 px pe http://www.shrinkpictures.com si apoi incearca sa o pui din nou. Dar e posibil sa fie si din cauza browser-ului care il folosesti.

| Luori a răspuns:

Neata... eu am facut asa si nu vrea sa imi mearga... am incercat de `n` ori straight face

de ce?:-s