| alinutastraub a întrebat:

Buna!

Am si eu o problema... pe Instagram, uneori, cu persoana cu care am cea mai recenta conversatie si cu care am vorbit acum maxim 5 minute uneori ii apare ca eu ii scriu un mesaj, dar de fapt eu nu scriu absolut nimic. Credeti ca acesta este un bug sau mi-a spart cineva contul?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| apmario68 a răspuns:

Este un bug. Si eu mai patesc asa. Nu ti-a gurat nimeni contul, si daca ti-l fura cineva, primeai pe mail informatia cum ca s-a logat cineva la contul tau. Daca nu ti-ai bagat datele contului pe diferite site-uri de genul "follower boost", atunci esti safe!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici un bug, asa ne apare la toti, atata vreme cat FB-ul este deschis la conversatia voastra recenta.
Mi s-a intamplat si mie, de nenumarate ori.

| alinutastraub explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult si imi pare rau ca n am avut cum sa ti dau si tie funda