| ykwty a întrebat:

Bunăhappy Am şi eu o problemă. Ştiţi că pe Instagram, după ce editezi o poză şi o postezi, se salvează într-un album, în telefon. De azi dimineaţă, nu mi s-a mai salvat iar la setări este bifat " Save Photos after posting ". Deci, ce-i pot face? L-am dezinstalat şi instalat iar, nu s-a schimbat nimic.

1 răspuns:
| Jessicathiemann a răspuns:

Eroarea nu poate fi reparata, fa screenshot (captura de ecran) fotografiei pe care o vrei salvata și apoi decupeaz-o (taie din galerie ) și gata.