| xMymy a întrebat:

Am si eu o problema. Stiu ca nu am ales categoria potrivita dar asta e laughing. Deci, cand aprind unitatea, porneste normal iar dupa 2 secunde se stinge si o i-a de la capat. Nu inteleg ce poate sa aiba. Praf nu are in ea. As fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta. Multumesc.

4 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Posibil sa fie o problema de la sistemul de operare (windows ), care se poate rezolva dandu-i un restore point sau prin reinstalarea lui, sau o problema de natura fizica, adica hdd (hardiskul) sa fie defect.

| K0sti a răspuns:

Placa de baza, sursa, hdd, memorii...multe!

| halogen001 a răspuns:

Incepe sa apara windows-ul? Poti intra in bios in cele 2 secunde?

| xMymy explică:

Sistemul de operare este windows 7. A fost reinstalat acum o saptamana si a mers cateva zile. Nu se incarca bara de windows. Nu apare nimic. Doar porneste unitatea si se stinge. Memoriile, placa de baza, placa video si hdd sunt toate noi si functionale. Daca era sursa nu se aprindea deloc, nu?