| iubbuu a întrebat:

Am si eu o tableta Allview city life si nu mai merge sa fac poze sa intru in galerie sau sa intru in muzica.De fiecare data cand intru imi apare No external storage available. Am bagat si un card de memorie si tot nu merge. Nici macar sa ma conectez la pc prin cablu USB nu merge. Internetul imi merge sau jocurile. Am sters si din jocuri si tot de geaba. Ce pot sa ii fac? Dau funda kiss

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuia sa-i contactezi pe cei de la Allview. Si eu am avut probleme cu telefonul si au fost foarte rapizi si amabili.

| iubbuu explică (pentru Salontanul):

Poti sa imi dai te rog nr de telefon?

| Salontanul a răspuns (pentru iubbuu):

Nu i-am sunat. Le-am scris. Uite aici: http://ticket.allview.ro/

| Oglan_Alina_2000 a răspuns:

Heii. Am si eu aceeasi problema cu tableta Allview city life si nu stiu ce sa-i fac. Daca stii raspunsul, ma poti ajuta te rog?