| capriorudenisa1996 a întrebat:

Am si eu oproblema, de ceva timp nu imi merge Yahoo Messenger.cand intru sa ma loghez imi apare un tab unde imi spune sa dau "send error" si "don't send".ce as putea face ca sa il repar..va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| hettfield a răspuns:

Nu poti face nimic ca sa-l repari, sunt multe motive pentru care se poate strica messengerul, cum ar fi "bad-uri pe harddisk sau interactiuni cu alte programe soft instalate in ultima vreme.solutia e sa-l reinstalezi, il gasesti aici: http://messenger.yahoo.com/ nu e greu, trebuie doar sa apesi "Download","I agree" si de cateva ori, butonul "Next". Vechiul messenger se sterge automat, nu trebuie sa te chinui sa-l dezinstalezi tu.Succes!