| MIM a întrebat:

am si eu un aparat de fotografiat Nikon COOLPIX L21 si as dori sa aflu cu aproximatie cam cat timp trebuie sa las bateriile la incarcat.Raspuns rapid =funda!big grin

4 răspunsuri:
| mateielisey a răspuns:

Si eu am un aparat exact ca al tau iar acumulatorii eu ii las mai mult timp 4-5 ore poate chiar si mai mult dc uit de ei dar pn acum nu are nimic
cred ca dupa ce sunt pline nu mai intra curent
sta doar asa

| NoName2105 a răspuns:

Pai ar trebuie sa aiba un beculet mic...si pana se face beculetu ala verde...mie asa imi apare si am camera not Nikon big grin

| MIM explică:

@ xoxo: pai.inainte era rosu.si il lasam la incarcat pana se facea verde...acum sta aprins vreo 2-3 ore rosu. dupa se inchide.nu e deschis nici un beculet si nu-mi dau seama cat sa'l tinthinking

| AđiţăCr7 a răspuns:

2-3 ore big grin fundoi?; x