| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Am si eu un iphone 4s a mers foarte bine pana acum vreo 2 zile,se descarcasera bateria si l-am lasat peste noapte cu bateria goala, dimineata l-am bagat la incarcat si facea figuri, se aprindea si dupa se stingea si tot asa, am reusit in cele din urma sa o incarc dar problema este ca atunci cand il scot de la incarcat nu pot sa il aprind deloc,numa cand bag cablul de la incarcator pot sa umblu pe el, cand il scot se stinge instantaneu,am incercat sa dau hard reset dar nu merge, ce pot face? mentionez ca bateria este buna. Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| mirceaGL a răspuns:

Hard reset adica master reset? cele 2 butoane apasate simultan?

| Gabitzu246 explică (pentru mirceaGL):

Da, si nu merge

| SaftaDenis09 a răspuns:

A rezolvat cineva aceasta problema?