| sebim8lol a întrebat:

Am si eu un Laptop EMACHINES si vreau sa-mi pun Windows XP pe el, cineva mai experimentat in domeniu imi poate spune aceasta firma face laptopurile compatibile cu Windows XP sau nu?

Răspuns Câştigător
| raidxp a răspuns:

SERIOS? ia mai ganditi-va, nu vorbiti prostii, pentru laptopurile de ultima generatie nu exista drivere xp doar win 7! eeee?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici o incompatibilitate a unui laptop sau pc cu sistemul de operare. Singura problema este daca acestea indeplinesc cerintele de sistem pentru un anumit sistem de operare, asta o poti vedea la cerintele de sistem a Windows XP. Numai bine!

| unknownn a răspuns:

Ce treaba are compatibilitatea cu laptop-ulstraight face?