| AngiFmss a întrebat:

Am si eu un nokia 5228 si am o problema cu cablul de date!

De dimineata am bagat cablul si a mers iar seara cand am ajuns acasa nu mai mergeastraight face
Cnd bag cablul de date si dau la" Memorie de masa"[ca defiecare data]. Ami apare pe ecranul calculatorului jos in dreapta: Usb Device Not Recognized. One of the USB devices attached on this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it. For assistance is solving this problem, click this message.[Iar cand apas click imi apare :Unused port de vreo 9-10 ori iar pe la mijloc scrie ingrosat :Unknown Device.

Fundaa si Votttt!

Răspuns Câştigător
| Melodramatic a răspuns:

Pai incearca sal pui in alt usb, si lasa sasi reinstaleze driverele, sau dai dezinstalare la driverul lui din Device Manager, si incerci iar sal conectezi, sau incearca cu programul de la Nokia Ovi Suite.