| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Am si eu un procesor amd a4 x2 4000, si am o problema legata de temperatura procesorului, deci am HW monitor si nu stiu ce temperatura este cea adevarata adica cea de la CPUTIN sau cea de la Temperatures:package? cea de la CPUTIN sta foarte rece cam pe la 35 de grade maxim, iar cea de la temperatures package intre 40 si 62 de grade, in bios cand ma uit imi spune ca este la 30 de grade, deci sunt total debusolat va rog frumos sa ma ajutati. Funda

1 răspuns:
| CuieMoco a răspuns:

Eu as spune sa iti schimbi procesorul. Am avut si eu AMD si am renuntat la el ca se "incingea" prea tare. Acum am un i5 si este perfect big grin