| teiube a întrebat:

Buna am si eu un proiect de facut la informatica pentru facultate si as vrea daca se poate sa imi dea cineva un sit sau o persoana care se pricepe la informatica (un specialist in it) cu bani bineinteles cine stie o asfel de persoana sa imi lase un link de sit sau date de contact rog seriozitate

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai de facut si cat dai?

| ywar a răspuns:

Depinde in ce e de facut programul respectiv...
Scrie-mi mesaj pe privat te rog - cu detalii. Ms!

| StefanKogut a răspuns:

Cu mentiunea ca depinde de ce tehnologie vrei sa folosesti, daca e pentru facultate si esti dispus sa muncesti si nu sa astepti mura-n-gura, da-mi mesaj. A, uitam sa spun, e gratis!