| AdySnaP a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy ace blocat in vodafone.Am vazut ca daca bag o cartela de cosmote sau Orange imi cere un cod de deblocare, stie cineva acel cod va rog :d dau fund pentru cel bun :*

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este blocat pe Vodafone trebuie deblocat la un service.Tu nu ai de unde sa stii acel cod.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca e blocat

| JASMYNA88 a răspuns:

Nu il vei putea debloca tu. trebuie sa mergi sa il deblochezi. mai mult de 20 de lei nu costa sa il deblochezi. decat sa bagi un cod care poate iti blocheaza telefonul de tot...

| EddiWeed a răspuns (pentru JASMYNA88):

Poate sa coste mai mult in functie de telefon.de exemplu un Nokia c2-o1 costa peste 50 lei

| JASMYNA88 a răspuns (pentru EddiWeed):

Si aia e adevarat. si depinde si unde te duci. sunt unii care cer mult si altii care cer putin. depinde de noroc

| EddiWeed a răspuns (pentru JASMYNA88):

Ai dreptate

| AdySnaP explică:

Am intrebat nu ma pricep... credeam ca poate mai e cineva in situatia mea (sigur mai sunt persoane) si daca vroia cineva sa mi-l zica si mie okwinking