| D3nys02 a întrebat:

Buna!
Am si eu un telefon Alcatel ot-350 am cartela pe Cosmote si nu stiu ce setari trebuie sa ii fac sa mearga internetul!

Răspuns Câştigător
| Alekz96 a răspuns:

Buna, suna la centrul de relatii cu clientii si spune-le sa-ti trimita setarile prin sms. Dupa ce le primesti, le instalezi, le setezi ca predefinite si dupa repornesti telefonul. Ar trebui sa mearga.

| D3nys02 explică (pentru Alekz96):

Buna,eu nu am luat telefonul din Romania si nu stiu nr de la relatii cu clientii

| D3nys02 explică (pentru Alekz96):

Telefonul nu e luat din Romania si nu stiu cum sa fac rost de nr celor de la relatii cu clientii! Nu poti sa mi-l dai tu?

| Alekz96 a răspuns (pentru D3nys02):

Suna la 1234 daca ai cartela cu numar de Romania. Daca e din alta tara, nu stiu sa-ti raspund happy

| D3nys02 explică (pentru Alekz96):

Cartela e din Romania si e de Cosmote!
Mersi Mult!

5 răspunsuri:
| D3nys02 explică:

Mersi Mult!