| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu un Windows 7 si, vreau sa ii intru in setari. (am mai intrat odata). Vreu sa il fac, ca dupa 15 minute de "neumblare la pc, acesta sa treaca in modul hibernare (hibernate), sau in orice alt mod. Vreau doar sa vad cum intru in setarea aia, si sa o modific.
Saru'mana! Dau FunDYTZZZa! =)

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Si in stanga ai ceva cu moment de inchidere a ecranului

14 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Intri in control panel(panou de control)
hardware and options-->power options-->si ai acolo balanced(recomendet)si mai era cv pe-acolo
apoi dai click pe asta http://imgur.com/UaqLG
iar apoi setezi asta:
http://imgur.com/g5iCL
dai save changes si gata;)
funda?

| anonim_4396 explică (pentru Userrr):

Ce ti'as da o fuuunda, maaare happy
E cel mai bun raspuns primit. Nu vrei sa mai pun aceeasi intrebare pe alt id, si sa iti dau funda acolo smug? laughing
Eh, m-am grabit sa ofer funda, vazand ca nu am mai raspuns nimeni de 15 minute...

| zuzualina a răspuns:

Panou de control--optiuni alimentare

| anonim_4396 explică (pentru zuzualina):

De la ce mi'ai spus tu, nu am gasit. Insa aveam nevoie de punctul de plecarewinking
Aici am gasit :
Hardware si suneter => Optiuni de alimentare => Editare setari plan.
De acolo, am dat la Modificare setari de alimentare complexe si am dar la hibernare : Dupa x minute.
Am rezolvat, so, thanks!winking

| anonim_4396 explică (pentru zuzualina):

Dap, cat iti raspundeam eu, tu ai scris continuarea, deci, mentionez, raspunzul meu a fost cam intarziat blushing. Thx

| zuzualina a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc

| zuzualina a răspuns (pentru zuzualina):

Si in stanga ai ceva cu moment de inchidere a ecranului

| unsernamecontre a răspuns:

Control panel in power option acolo ai o casuta bifata si langa scrie change plan stating Dai acolo si Ai tot niste casute si Dai never latoate. sper Sa Te ajute

| anonim_4396 explică (pentru unsernamecontre):

Never la toate = sa nu se inchida, sa intre in starea de repaus, sau hibernare, ori, mie imi trebuia sa intre in starea de hibernare in 10 minute.

| unsernamecontre a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai 10 min la toate

| anonim_4396 explică (pentru unsernamecontre):

laughing nu te supara, dar nu gandesti?
Imagineaza-ti, daca dau 10 minute la toate ce o sa faca saracu pc? Se inchide, hiberneaza, intra in stand by, sau ce?
Sigur nu accepta sa dai 10 minute la toate, o sa dea eroare

| unsernamecontre a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai 10 la ce vrei tu si la restul never.nu stii sa intelegi o propozitie amarata

| anonim_4396 explică (pentru unsernamecontre):

Exprima'te corect, si nu da vina pe mine degeaba! Ai spus 10 la TOATE, si acum tot tu spui ca NUUU, tu ai inteles gresit "O PROPOZITIE AMARATA" dupa ce ca tot tu ai scris incorect.
Macar nu mai comenta daca stii ca NU AI DREPTATE!

| anonim_4396 explică (pentru unsernamecontre):

Ai mai spus si de 2 ori aceeasi prostie. Si serios acum! Nu ai auzit de semnele?,!,; : etc?!
Sau am de'aface cu clasa a'2'a?

| Al3xandraP a răspuns:

Intri in control panel, apoi in power options