| golden009 a întrebat:

Am si o problema cu windows 8. cateodata cand ma uit la task manager vad ca cpu ii 98 sau 100 %. si nu am multe aplicatii deschise. cum pot sa rezolv problema asta?

6 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ctrl+shift+esc
Du-te la Details parca, da sa sort dupa CPU.

| Ax3LdeV a răspuns:

Ori ai un virus descarcand prostii... sau ai procesor slab

| golden009 explică (pentru Ax3LdeV):

Am un procesor de 1.3 ghz. o fi de la asta?

| Ax3LdeV a răspuns (pentru golden009):

Normal ma mir cum de nu crapa pe 1, 3

| Ottakringer a răspuns:

Windows buguit. De asta, iti mananca destule resurse laughing
Mai ales daca ai un pc slab. Eu am w8 original pe laptop si nu am asemenea probleme deloc.

| AntonioDumeIoan a răspuns:

O fi din cauza uni proces incearca sa afli care este si sal inchizi si uitete inca o data