| miru231271 a întrebat:

Buna happy Am tableta Smailo Web Energy 8GB white Si nu am Wi-Fi (Wirless) sad ce ii pot face ca sa am internet mereu pe ea? funda cui ma ajuta :*

12 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cumpara-ti un rooter sau.modem care are si optiunea wifi(wirelles).

Răspuns utilizator avertizat
| MeConstantine a răspuns:

Vezi daca are usb si atunci cumpara-ti un adaptor usb stick ca sa o poti folosi cu wireless.

Răspuns utilizator avertizat
| MeConstantine a răspuns:

Iti trebuie un stick compatibil mini usb, sau un adaptor compatibil mini usb

Răspuns utilizator avertizat
| MeConstantine a răspuns (pentru miru231271):

Http://www.shopmania.ro/dispozitive-wireless/p-trendnet-tew-648ub-8343042 un exemplu dar sfat te duci in magazinele de profil cu tableta dupa tine si vei gasi ce cauti

Răspuns utilizator avertizat
| FesCuDungi a răspuns (pentru MeConstantine):

Pentru tableta aia merge doar wifi, din cate am inteles suportul 3g inca nu e functionabil!

Răspuns utilizator avertizat
| SoKawaii a răspuns:

Buna! Daca ai vrea sa o ei in calatorii, vacante, concedii, i-ati gratis de la RDS cablul wireless. Sau, cumpara ti rutter sau modem, care te ajuta sa ai internet in tot blocul. Fundita? happy

Răspuns utilizator avertizat