| Dănuuuuu a întrebat:

Am telefon la abonament si pentru a doua oara, s-a stricat. Prima oara am avut probleme cu wi-fi acum cu datele. Nu mai pornesc,desi am net si facturile sunt platite la timp,in fiecare luna. Am fost doar cu garantia,acum, si mi s-a spus ca imi trebuie si acea factura pentru a dovedi achizitionarea telefonului,parca. Ideea este ca eu nu o mai gasesc, dar prima data a fost data cand l-am dus. Se poate si fara? Deja incep sa ma satur.din 5 luni de cand il am, una il tin pentru reparat. Prima oara mi l-au dus si nu i-au facut absolut nimic, dupa o saptamana jumatate a venit asa cum era si mi l-au dat pe asta.Multumesc.

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Mai fa o data setarile APN. Cauta pe google "setari APN Vodafone internet" si irmeaza pasii de acolo.

| Dănuuuuu explică (pentru RaduMihaiRadu):

Am facut. Ei au spus ca trebuie dus sa-l repar, cand l-am dus sa-l vada.