| Gumalamanaazecea a întrebat:

Am telefon Samsung S5230 si vreau sa bag ceva aplicatii sau jocuri in el. Doar ca nu prea stiu cum. Adica imi apare sa descarc cu winrar si nu ma prea descurc. Daca puteti sa-mi spuneti cum si ce trebuie sa fac sa le descarc in calculator si sa le bag in telefon, ar fi super! dau funda la cel mai bun raspuns iar la restul vot happy

Răspuns Câştigător
| Blackheartt a răspuns:

Pai iei jocurile alea bla bla bla nu le dezarhivezi le bagi asa in telefonbig grin