| KiMi_6003 a întrebat:

am tot auzit de jocul Lady Popular...imi puteti spune si mie in ce consta, cum se joaca si daca seamana cu sims?batting eyelashes dau fundita celui mai explicit big grin

Răspuns Câştigător
| Warned a răspuns:

Ai calitatile sa devii o domnisoara populara? Ladypopular este un joc online, care iti va da voie sa creezi si sa ai grija de domnisoara ta. O sa poti sa urmaresti cariera, sa iei in adoptie un animal dulce de casa, sa organizezi gradina si petrecerile in gradina sau apartament, sa decorezi totul dupa gusturile tale, sa creezi milioane de combinatii de haine si machiaj.

Pentru a avansa în acest joc, ai nevoie de o locuinţă pe care trebuie să o închiriezi, de un job şi de un prieten.
Îţi poţi alege garderoba favorită pe care o poţi arăta prietenelor tale şi poţi participa la concursuri de modă.
Poţi evalua alte domnişoare şi le poţi vota pentru concursuri de modă

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da seamana cu sims