| meglelo a întrebat:

Buna!
Am uitat parola de admin al computerului.Ma puteti indruma cum obtin alta? am windows 10

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reinstalare windows 10, asta e

| flixbuster a răspuns:

Daca ai folosit un cont local (deci nu cont Microsoft) vezi aici:

http://4sysops.com/archives/reset-a-windows-10-password/

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Da dacă ști că ești uituc cum sunt și eu data viitoare notează-le pe un carnet de notițe cu un pix.
Este cea mai bună soluție la orice cont creat, Facebook, computer, email, Youtube, etc și le vei avea până la bătrânețe puse într-o cutiuță în siguranță.

| RAY a răspuns (pentru Legion7X):

Mare dreptate ai, eu nu inteleg cum poti uita parola de windows, ca doar ai mai folosit o

Răspuns utilizator avertizat