| DuzziDi a întrebat:

Am un aparat foto digital Kodak EasyShare M320. Nu stiti daca poate face ceva mai special? De exemplu daca am un fundal si un copac, sa pun fundalul in ceata si sa se vada copacul. Sau daca poate face poze automat. Deci sa il setez sa faca singur pozele la un interval de cateva minute?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Peisajele incearca sa le faci cu zoom pe obiect (copacul) si sa faci in asa fel incat sa fie central copacul iar atunci automat aparatul o sa focalizeze pe el si o sa iasa in spate ceata

2)nu stiu sigur daca se poate sa faca asta. dar cred ca nu. happy