| Si_Atat_Yulya_1982 a întrebat:

am un aparat Nikon L21, dintr-o data nu s-a mai deschis. Nu am habar de ce. L-am dus in sat la cineva care se mai ocupa cu telefoane etc. Dar mi.a zis ca el nu il poate face pt ca inauntru camerei care se deschide si se inchide are niste zâmți ceva de genu, care sunt zdrobiti. Se mai poate face? sad

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din ce ti-a spus mesterul ala din sat problema este la obiectiv.Referitor la zimti.Mergi cu el in oras la un service specializat.

1 răspuns:
| Si_Atat_Yulya_1982 explică:

Esti sigur ca se poate repara?, cu aproximatie, cât ar costa?