| Ruxxy a întrebat:

Am un BlackBerry 9300 si azi cand am deschis camera sa fac o poza, mi-a aparut o fereastra in care scrie "Camera foto nu poate fi pornita. Inchideti alte aplicatii si incercati sa deschideti camera foto". Nu am deschis nicio aplicatie. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| booogdanz a răspuns:

Un coleg are un Samsung galaxy mini vezi ceva prin meniu task manager sau ceva asemanator si o sa vezi acolo ce aplicati ai deschise si inchidele. dar e ciudat ca daca inchizi telefonul si il repornesti ar trebui sa se inchida asa mi-a facut si mie la un Nokia 5230 dar l-am inchis si a mers

| Ruxxy explică (pentru booogdanz):

Nu am gasit...
Deci i-am dat resetare generala si tot nu merge straight face

| Heav a răspuns:

Habar nu am cum e cu telefonul tău, dar știu că la unele e un fel de meniu central și pe undeva pe acolo vezi toate aplicațiile deschise. Dacă nu-l găsești repornește telefonul.

| Ruxxy explică (pentru Heav):

L-am repornit de 3 ori...

| Heav a răspuns (pentru Ruxxy):

Atunci găsește meniul ăla. Eu am HTC și e ceva gen Aplicații-Running și de aici le închid.

| Ivan_Alexandra_1996 a răspuns:

Heiiii.daca ai rezovlat problema sa imi zici si mie, aceeasi problema am si eusad.