| NothingImportant200 a întrebat:

Am un BlackBerry curve 8520 si are acel beculet ini coltul din dreapta sus. Stiu ca este rosu cand primesc un mesaj si albastru cand trimit o melodie. Doar ca de o ora beculetul acela este verde si nu stiu de la ce este. L-am inchis, i-am scos si bateria doar ca inca este verde si nu stiu de la ce. Ma puteti ajuta?:3

Răspuns Câştigător
| Lavinia7386 a răspuns:

Nu te speria. Becul verde este cand are semnal, functioneaza. Am acelasi telefon, din setari poti opri led-ul daca te deranjeaza.

| NothingImportant200 explică (pentru Lavinia7386):

Chestia este ca pana acum nu mi-a facut asalaughing cum opresc led-ul?batting eyelashes

| Lavinia7386 a răspuns (pentru NothingImportant200):

Optiuni- ecran si tastatura-led-este acoloo dezactivare

| NothingImportant200 explică (pentru Lavinia7386):

Mersi mult!:*