| anonim0006 a întrebat:

Am un calculator aproape nou, l-am dus in fabrica la niste modificari si mi-au instalat si windowsul.Este vorba de windows 7 professional.Procesorul este Intel core i5 650,8 GB, Hdd de 250 GB si placa video nVIDIA gigabyte gt 730 2GB,ddr3, 128 bit.Antivirus am Microsoft security.Calculatorul se blocheaza foarte des? De ce se blocheaza asa des? Dau funda

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Depinde ce faci cu el. Când se blochează? Cum se blochează mai exact?

| Jipa95 a răspuns:

Posibil sa ai probleme de alimentare ( sursa ), sau controller-ul sata dupa placa de baza sa-ti dea rateuri.