| Sehun a întrebat:

Am un calculator Intel, Pentium 4 cu Windows XP. Cu câteva zile în urmă m-am trezit cu mulţi viruşi pe el, aşa că din moment ce şi memoria era cam încărcată, am decis să reinstalez windows-ul. Am şters tot ce era pe el, am reinstalat driverele necesare (aceleaşi ca şi înainte) dar am realizat că routerul şi boxele nu mai funcţionau nici aşa şi calculatorul nici măcar nu le recunoştea, erau conectate şi nu apărea absolut nimic pe ecran. La început am crezut că e o problemă cu aparatele în sine, dar când le-am conectat la laptop, atât routerul cât şi boxele au mers perfect. Se poate face oare ceva sau o fi nevoie să îl duc la reparat? Cu doar o zi înainte mergea ok, atât că era virusat. Să fie vina viruşilor, să-l fii afectat aşa tare?
Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Seby911 a răspuns:

Ai instalat driverele de sound si network?

| AnKuXor a răspuns:

Vorbim pe skype si vedem impreuna.
Nu exista raspunsuri magice pentru ca e probabil sa fie alte probleme.
ancusor_vodafone