| Sadop a întrebat:

Am un cont de ask.fm pe care l-am facut cu adresa de facebook ( mereu cand accesam contul de ask ma logam cu fb-ul ).
Insa eu am sters acel cont de facebook, iar ask-ul a ramas inca activ.
Cum as putea accesa iarasi respectivul cont de ask sau cum l-as putea dezactiva?
Multumesc :*.

4 răspunsuri:
| Sadop explică:

L-am sters, nu l-am dezactivat.
Exista optiune de stergere cu posibilitate de razgandire timp de 2 saptamani.

| Mirke a răspuns (pentru Sadop):

Trimite o cerere pentru dezactivare pe ask vezi la contact!

| Mirke a răspuns:

Daca nu ai sters definitiv facebook ul intra in el si reactiveaza-l! parca nu poti sa stergi direct!

| MaleficaFaraNume a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook (poate nu l-ai sters definitiv ci l-ai dezactivat temporar) cu ajutorul fb-ului intra pe ask, stege contul de ask apoi sterge contul de facebook, si treaba e facuta
funda happy