| ancaaaaaa a întrebat:

Am un cont de facebook si mai demult mi-am facut un cont de ask dar nu am mai intrat pe el si am uitat si parola. Ieri mi-am facut un alt cont de ask si atunci cand dau la prieteni maajuta sa ii gasesc conectandu-ma la facebook. iar cand dau aacolo imi spune :" ne pare rau dar sunteti deja conectata la facebook pe un altcont de facebook. Ce sau cum sa fac in situatia asta ca sa pot sa ma conectez dar pe noul cont ask? In plus cand dau la fa ebook acolo on bara ca am varianta pe tell ca tellu folosesc nu imi apare nimic sa ma loghez la ask sau ceva dr genu. Si cred ca trebuia sa imi apara deodata ce spune ca sunt conectata pe adresa aia pe caee nu o mai stiu de ask. Va rog ajutati-ma si cred ca deja ati observat ca sunt incepatoare. Dau FUNDA!

1 răspuns:
| KingSouth a răspuns:

Buna. Incearca sa dai "Log out"contului acela pe ask. Si pe telefon / PC pe orice esti conectata / MAIL / FACEBOOK / Messenger / ASK
si reconecteaza-te pe contul nou de ASK care l-ai facut cu ajutorul contului de Facebook s-ar putea sa fie o greseala si sa fii conectata pe facebookul acela sau pe mailul pe care ai facut facebookul Daca nu merge. nimic fa-ti un alt cont de facebook sau de sau probabil ai facut contul de ask cu ajutorul. contului de twitter sau direct pe site-ul lor aminteste-ti.