| MarianaChelaru a întrebat:

Bună.Am un cont de Instagram şi când intru pe el îmi cere numărul de telefon şi după îmi trimite un cod de verificare (pentru siguranța contului). Problema este că nu primesc codul si astfel nu ma pot loga.Țin să menționez că am introdus numărul corect de telefon şi că nu am probleme cu conexiunea. Ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai apasat pe Trimitere cod?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Don't worry, vei primi și codul, mie mi-a sosit abia a doua zi, insa m-am putut loga și fără acel cod, cu adresa de email. O să te trezești cu o mulțime de coduri in mail, in functie de incercarile facute pentru recuperare.))

| GPA a răspuns:

Trebuie să trimiți numărul de telefon la Instagram pentru verificare "apeși pe trimitere"
De siguranță, conectează-te la datele mobile / la wifi-ul tău.