| cristinaabradeaaa a întrebat:

Am un cont vechi de Facebook, am uitat adresa de email si nu mai pot sa intru pe el, stie cineva cum as putea sa scap de el si sa il sterg? Are poze cu mine de cand eram mica si vreau sa scap de elerolling on the floor

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

De pe noul cont de Facebook, scrie-le despre această problemă.
De asemenea, ai uitat parola, dar numele contului, sper că nu.
Deci, din noul cont, intri la caută și îți scrii numele vechiului cont.
După aceea, la acel cont există rubrici, încă de raportare a contului.
Dai, report la cont, pe motiv că ți-a fost copiat, furat, spart și altfel, măcar va fi blocat, șters de ei.
Sau dacă ai avut un număr de telefon pentru recuperarea contului, încearcă și această metodă.

| cristinaabradeaaa explică (pentru romeo78):

Multumesc! Am raportat contul pentru a fi fals si a fost sters in cateva minute rolling on the floor

| romeo78 a răspuns (pentru cristinaabradeaaa):

Dacă ai reușit, mă bucur!
Dacă nu, mai încearcă și altceva!