| fixy a întrebat:

Buna am un Fujitsu Siemens AMILO Li3710 si de la o vreme cind il conectez nu-mi apare camera web, inainte se aprindea sus pe monitor un bec rosu dar acum nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Fatayou a răspuns:

Pai nimic! uitete sa nu cumva sa nu cumva s-a scos din calculator(chiar daca e in priza)adica s-ti aoara de fiecara data cand deschizi calculatorul iti apare ceva cu hawarde de instalat(asa imi apare mie)char daca am camera in priza! cumva s-a scos din monitor! daca nu-ti apare asa, nu-i nimic! ca nici mie inainte(acum vb cand n-o aveam scoasa din monitor)nu imi aparea asa, dar nu te speria! nu poti face nimic, dar intra in my computer si o vezi pe acolo si te vezi!