| Tansulica a întrebat:

am un galaxy s1 si vreau temple run dar as vrea sa fie compatibil (adica versiunea 2. 1 la android)? multumesc

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Salut.Sa inteleg ca tu ai andoid 2. 1?(ps: te pot ajuta sa faci tot ce vrei la galaxy s, dar numa sa imi detaliezi)

| Tansulica explică (pentru sltlp):

Pai iti pot detalia am nevoie de temple run (cred ca ai auzit despre joc). pentru Samsung galaxy s1

| sltlp a răspuns (pentru Tansulica):

Si eu te-am rugat sa imid ai o convingere, anume: ai android 2. 1 si nu amv azut bine, c a e un punct arunat pe acolo... raspunde-mi si iti voi da o informatie mult mai utila.

| Tansulica explică (pentru sltlp):

Pai am android 2. 1 si nu pot lua temple run de ce? ce imi trebuie? adica trebuie sa upgradez versiunea la telefon adica 2. 2? sau ce?

| sltlp a răspuns (pentru Tansulica):

Vezi, uite, eu am un tic, nu suport sa vad lucruri bune ce ruelaza prost din cauza soft-ului. In caz ca nu stii, ultima versiune de andorid este 2. 3. 6, si asta oficiala, neoficial, exista update la ultimul android, ICS, 4. 0. 3 sau 4. 0. 4. Eu zic, daca vre, si ai timp, sa iti fac update la os, deoarece jocul il gasesti usor, dar nu ar fi rau ca telefonul sa se miste mai bine.