| TeodoraaaElenaaa a întrebat:

Am un galaxy s5 neo si la scurt timp dupa ce mi-am facut ultima actualizare software am folosit economisirea maxima de energie, insa cand am dezactivat-o, toate meniurile de la calendar, ceas si setari imi apar cu fundal negru si text alb.(nu este vorba de functia cu tonuri de gri, pentru ca alte aplicatii imi afiseaza totul color) Am incercat sa imi repornesc telefonu si am cautat prin optiunile de la setari dar nu am gasit nimic. Cum pot sa fac ca sa revin inapoi la fundalul alb cu scris negru?

1 răspuns:
| TeRogLasama a răspuns:

Normal o actualizare software se face:
-Bateria Full 100%100 si fara nimic altceva cum ai facut tu.
Cel mai probabil poti da un factory reset si va fi ca nou daca nici asa nu merge doar un specialist te poate ajuta