| tomy11 a întrebat:

Buna am un hoverboard de 8 Inch si gând il folosesc din senin mi se dezactivează si apoi când ma urc pe el tot Trepidează pana ce il repornesc! Ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| AwGenetix a răspuns:

Trebuie setat PID_ul

| tomy11 explică (pentru AwGenetix):

Ce este ăla?

| tomy11 explică (pentru AwGenetix):

Si cum il setez?

| AwGenetix a răspuns (pentru tomy11):

Pai ai putea cauta pe google despre asta. e prea multa informatie, si lucruri de invatat. de spus in cateva fraze nu e suficient. trebuie sa cauti informatie despre PID, apoi despre modelul tau si cum il setezi. ca sa-ti faci o idee, setarea unui PID, necesita cunostinte mai mult decat avansate.

eu ti-am spus doar cauza, de ajutat nu te pot ajuta.