| Cuniska a întrebat:

Am un Huawei P6 si de la o vreme nu pot sa schimb poza de fundal atunci cand este blocat, adica pot sa o schimb, insa pot alege doar din pozele originale din fabrica, cum as putea sa pun orice poza dorita de mine? Mentionez ca la inceput o puteam schimba. Si inca ceva, atunci cand conectez wi-fi-ul, nu-mi apar mesajele scrise pe viber sau ca ma suna cineva. HELP!

2 răspunsuri:
| Infoxpert a răspuns:

Ascultama! ia-ti Huawei-ul tau, du-te la etajul 4 si aruncal de acolo, ce bine ai sa te simti laughing
am avut si eu Huawei si e tare naspa

| Cuniska explică (pentru Infoxpert):

Hmm. nu raspunsul pe care-l cautam happy