| emanu23 a întrebat:

Buna am un incarcator pentru laptop compaq presario v5000 si nu stiu de ce nu imi incarca laptopu curentul l-am verificat si are ooare de ce va rog spuneti-mi daca stiti funda

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Poate s-a rupt ceva in interiorsad Cel mai bine e sa cumperi altul nouwinking Funda?

1 răspuns:
| Harhata_Jarda_Andreea_1998 a răspuns:

Poate s-a rupt in interior! :d dar daca nu stii de uned este, mai bine te duci la cineva care stie (eu am patit asa si mi-la taiat apoi l-a lipit)