| KrUeLlA a întrebat:

Am un iphone 3 si nu imi merg jocurile. L-am luat de la cineva si are multe jocuri dar de fiecare data cand incerc sa deschid unul imi spune:Start installing-Jar not found.
Am java, dar tot nu merg.Helphappy

Răspuns Câştigător
| keddy a răspuns:

PT iphone nu iti trebuie java neaparat... iti trebuie o aplicatie numita JailBreak happy asigura-te ca este instalata acea aplicatie. Peurma incearca sa descarci un joc de pe Apple store ( unu free ) si daca tot nu merge incearca o resoftare.