| larrii a întrebat:

am un Iphone 4s, am cablul usb original si il incarc la laptop, nu am incarcatorul pentru priza. Trebuie sa fie incarcatorul original sau pot folosi unul oarecare? Am incercat cu un incarcator de Nexus si a mers, dar ma gandesc sa nu ii afecteze ceva.

Răspuns Câştigător
| drachenblut a răspuns:

Nu ii afecteaza nimic, merge cu orice adaptor de priza. unele sunt mai bine facute si au componente mai de calitate, altele nu. cel de Nexus ar trebui sa faca parte din categoria celor facute bine.

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Cumpara-ti un incarcator de priza cu iesire usb, preferabil de 2A

| markos2000 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi unul original