| AriaPink a întrebat:

Am un iPhone 5, cu software de 7. Cum îmi pun o melodie ca ton de apel? De la muzică, nu sonerii care sunt pe telefon. Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Din cate stiu eu, procesorul pentru a face un ringtone e acelasi si pe iOS 7:
http://www.gottabemobile.com/......he-iphone/

Nu poti seta direct din playlist, va trebui sa converteste fisierele intr-un anumit format, avand in durata maxima de 40 secunde.

| Vitonescu_Alex_1996 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca mergi la playlist, ti apasat cu degetul pe melodia care vrei si o sa-ti apara un meniu...