| MrsAllAmerican a întrebat:

Am un iPhone 5s. De fiecare data cand vreau sa descarc muzica de pe site-uri gen fileshare sau fisierulmeu, cand dau download pur si simplu mi se deschide un player cu muzica respectiva, dar nu se descarca nimic. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Ia-ţi musictube de pe appstore şi caută melodii şi apasă pe "+" şi apoi o să ai melodia.

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Poti folosi si zonga daca esti pe Vodafone.

| Alelulu a răspuns:

Descarca pe comp si le bagi in tel prin sincronizare cu itunes, se salveaza in muzica.

| CsDg_Ana_Maria_1993 a răspuns:

Eu zic să îţi downloadezi my free music player de pe maazin play sau din clean master şi de acolo poţi să downloadezi orice melodie de acolo, happy

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru CsDg_Ana_Maria_1993):

Tu eşti idioată? Cum să-ţi iei de pe magazin play cand are IOS.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru CsDg_Ana_Maria_1993):

Ia-ţi musictube de pe appstore şi caută melodii şi apasă pe "+" şi apoi o să ai melodia.