| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 8 de 2 luni. Acum 3 zile a început sa aibă probleme la butonul principal, mai exact, cand vreau sa deschid telefonul și apăs sa îmi "citească" amprenta, 10 15 secunde nu se intampla nimic și apare sa îmi introduc parola. Nici nu îmi citește amprenta. Am intrat la setări și mi-am adăugat iar amprentele. A mers o singura data și după iar nu a mai mers. Ce sa fac? A mai pățit cineva?

1 răspuns:
| skaterboi2002 a răspuns:

Si eu am patit, incearca sa ai amprenta uscata, nu transpirata